Coś ekstra dla Twojej firmy


Z radością zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym języka angielskiego, przygotowanym wspólnie ze szkołą językową Langoland, w podziękowaniu za to, że jesteś z nami długo.

Kurs opracowany przez ekspertów British School, do którego Cię zapraszamy, to szansa na rozwój i opanowanie umiejętności, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Każda lekcja to połączenie internetowego wykładu z praktycznymi ćwiczeniami oraz elementami rozrywki, tak, aby nauka była skuteczna i przyjemna.

Rozwiąż test kwalifikacyjny, który pomoże Ci dobrać poziom zaawansowania kursu do Twoich potrzeb. Kurs e-learningowy zakłada systematyczny udział w kolejnych lekcjach. Zachęcamy Cię do rozwiązywania ćwiczeń przynajmniej raz w tygodniu, aby nauka w Internecie przyniosła jak najlepsze efekty. Brak aktywności przez okres dłuższy niż 2 tygodnie spowoduje, że Twój dostęp przestanie być ważny. Więcej informacji o kursie znajdziesz w regulaminie.

Kliknij „Zarejestruj się” i wpisz swój indywidualny kod, który otrzymałeś w SMS-ie. Pamiętaj, że kod dostępu do pierwszej rejestracji ważny jest przez 48h.

Przy każdej kolejnej wizycie, kliknij „Zaloguj się” oraz wpisz swój login i hasło.
prezent zmienia się z Orange

Życzymy sukcesów w nauce
Zespół Orange dla Firm